arçelik-teknik-servis

Ülkemizde kullanılan beyaz eşya lider firmalarından biri olan Arçelik cihazlar pek çok evde kullanılmaktadır. Beyaz eşyalarda zaman zaman arızalar ortaya çıkabileceği gibi bakım ihtiyaçları da olabilmektedir. Bu durumlarda Arçelik teknik servis olarak telefonlarınıza yanıt vermekteyiz. Beyaz eşya bakım onarım gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuz anda yapmanız gereken web sitemizde bulunan telefondan bizi arayarak teknik personelimizden yardım istemek olacaktır. Sonraki süreçte uzman ekibimizi size yönlendiriyor olacağız. Uzman personelimiz adresinize gelerek sorunu inceleyip size bilgi verdikten sonra yerinde çözülecek bir sorunsa orada isteğinize göre çözüm sunuyoruz. Arıza çok fazla ve yerinde çözülemeyecek durumda ise servisimize alıp süreci başlatıyoruz. Cihazınızla ilgili durumlarda sizi haberdar ediyor ve gerekli durumlarda yedek parça değişimi gerekiyorsa sizin onayınız ile işlemi gerçekleştiriyoruz. Ayrıca değişen yedek parçalar garantimiz kapsamında size sunulmaktadır.

Uzun Yıllardır Arçelik Arıza Servisi Olarak Hizmetinizdeyiz

Her konuda yetkin personeller bulunan servisimizi arayıp profesyonel destek almaktan çekinmeyin. Çünkü Arçelik teknik servisi olarak uzun yıllardır öğrendiğimiz tecrübe ve deneyimler ile hizmetlerimizi sorunsuz olarak sürdürmekteyiz. Hatırlatmakta fayda gördüğümüz en önemli husus değerli cihazlarınıza alanında uzman olmayan kişilerin müdahalesine izin vermemenizdir. Çoğunlukla bu kişilerin müdahalesi sonucu telafisi imkânsız arızalar meydana gelebilmektedir. Dolayısıyla bir telefon kadar yakında bulunan Arçelik teknik servis telefonumuzu her türlü sorununuz için arayınız.

Beyaz Eşya Tamirleri konusunda Servisimizden Yardım İsteyiniz

Servisimizde bakım onarım dışında pek çok konuda hizmet vermekteyiz. Bunlar arasında beyaz eşya montajı da bulunmaktadır. Bu çerçevede hizmetlerimizi aşağıda sıralamaktayız.

  • Buzdolabı tamiri
  • Çamaşır makinesi tamiri
  • Bulaşık makinesi tamiri
  • Kurutma makinesi tamiri
  • Klima tamiri
  • Derin dondurucu tamiri
  • Elektrik süpürgesi tamiri
  • Küçük ev aletleri tamiri

Diğer bilinen diğer tüm beyaz eşyalarınız için servisimizden profesyonel şekilde yardım alabilirsiniz. Son olarak hatırlatmak isteriz ki servisimiz tüm marka model beyaz eşyalara teknik servis hizmeti vermektedir. Dolayısıyla cihazınızın model ve markası ne olursa olsun tüm beyaz eşyalarınız için profesyonel destek almak için firmamızla iletişim kurabilirsiniz. Arçelik teknik servis hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyor ve telefonlarınızı bekliyoruz. Hızlı ekonomik ve garantili servis hizmetlerini firmamızdan alıp rahatlığı yaşayın.