beko-teknik-servis

Bilindiği gibi beyaz eşya lideri Beko cihazlar her evde kendisine yer buluyor. Tabi cihazda her zaman bakım ve onarım gerekebiliyor. Böyle bir durumda Beko teknik servis olarak çağrılarınıza kesintisiz yanıt veriyoruz efendim. Bakım, onarım ve montaj gibi hizmetlere ihtiyaç duyduğunuzda tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan telefon numaraları üzerinden firmamıza ulaşmak ve yetkililerimizden destek istemek olacaktır. Sonrasında uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz. Eğer sorun adreste çözülebilecek bir problemden kaynaklanıyorsa cihaza adresinizde müdahale ediyoruz. Ancak sorun daha büyük ve cihazın servisimize getirilmesini gerektirecek bir sorun ise servisimize alıyoruz. Cihazınızla ilgili olarak her türlü gelişmeden sizleri bilgilendirdiğimizi de ayrıca belirtmekte yarar görüyoruz. Sözgelimi yedek parça değişimine ihtiyaç bulunuyorsa mutlaka sizleri bilgilendiriyoruz ve değişim işlemini sizin onay vermeniz durumunda gerçekleştiriyoruz. Ayrıca gerçekleştirmiş olduğumuz yedek parça değişimi yine garanti çerçevesinde sizlere sunuluyor.

Beko Arıza Servisi Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

Tam donanımlı teknik servisimizi aramaktan ve profesyonel destek istemekten lütfen çekinmeyiniz. Çünkü beko arıza servisi olarak uzun yıllardır edinmiş olduğumuz bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile hizmetlerimizi kesintisiz olarak sürdürüyoruz. Ayrıca lütfen değerli cihazınıza uzmanlığı bulunmayan kişilerin müdahale etmesine izin vermeyiniz. Genelde bu kişilerin gerçekleştirmiş olduğu müdahaleler onarılması imkânsız arızalara neden olabiliyor. Dolayısıyla sizlere bir telefon mesafesinde bulunan beko teknik servis telefonlarımızı her türlü sorunuz için lütfen arayınız.

Beyaz Eşya Montajı İçin Servisimizden Yardım İsteyebilirsiniz

Elbette servisimizin bakım ve onarım dışında montaj hizmetleri de bulunuyor. Dolayısıyla beyaz eşya montajı noktasında servisimizi gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Bu çerçevede;

  • Buzdolabı
  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi
  • Klima
  • Derin dondurucu
  • Elektrik süpürgesi
  • Küçük ev aletleri
  • Davlumbaz
  • Doğalgaz ocak
  • Doğalgaz fırın

Ve diğer tüm elektrikli cihazlarınız için servisimizin profesyonel çalışmalarından yararlanabilirsiniz. İzninizle bir önemli konuda daha hatırlatma yapalım. Servisimizin hizmetleri tüm cihazların marka ve modellerine uygundur. Dolayısıyla cihazınızın markası ne olursa olsun tüm beyaz eşyalarınız için firmamızdan destek isteyebilirsiniz. Beko teknik servis hizmetlerini tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve telefonlarınızı bekliyoruz efendim. Hızlı ve garantili bakım onarım hizmetleri firmamızdan alınır. Esen kalınız.