beyaz-esya-teknik servisi

Bilindiği üzere beyaz eşyalar yaşamımızın önemli bir parçasını oluşturuyor. Tabi belirli bir kullanım sonrasında arıza yapmaları olasıdır. Böyle bir durumda beyaz eşya teknik servis arayışınız için şu an bulunduğunuz adresimizin doğru sayfa olduğunu hemen belirtelim. Çünkü teknik servisimiz kalifiye personel istihdam ediyor ve bu anlamda sizlerden gelecek talepleri profesyonel altyapısı ile karşılıyor. Tek yapmanız gereken web sayfamızda yer alan iletişim numaraları üzerinden servisimize ulaşmak ve profesyonel destek istemek olacaktır. Sonrasında uzman ekibimizi adresinize yönlendiriyoruz ve sorununuzu öncelikle adresinizde çözmeye çalışıyoruz.

Tüm marka model beyaz eşyalarınızın tamirini yapıp teknik servis hizmeti vermekteyiz. Özdemir soğutma olarak marka model fark etmeden hizmet vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

Adresinize ulaşan ekibimiz cihazlarınız ile ilgili özel eğitimli firmamızın uzman personelinden oluşur. Dolayısıyla beyaz eşya servisi olarak başarılı çalışmaları ile yıllardır hizmetinizde bulunan firmamız dışında bu tür cihazlara müdahale eğitimi bulunmayan üçüncü kişilerden lütfen destek almayınız. Çünkü maalesef konusunda uzman olmayan bu kişilerden talep edilecek yardımlar arızanın giderilmesi bir tarafa telafisi mümkün olmayan sorunlara yol açacaktır. Bu nedenle lütfen cihazınızla ilgili bir sorun olduğunda mutlaka öncelikle çağrı merkezimize ulaşınız.

Beyaz Eşya Arıza Servisi Telefonlarını Arayınız

7/24 sizlerden gelecek talepleri kayıt altına alan Beyaz eşya arıza servisi müşteri destek hattımız sürekli olarak açık bulundurulduğundan lütfen bakım montaj ve onarım noktasında telefonlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Kısaca hizmetlerimize değinmek gerekirse;

  • Çamaşır makinesi
  • Bulaşık makinesi
  • Davlumbaz
  • Doğalgaz fırını veya ocağı
  • Çamaşır kurutma makineleri
  • Küçük ev aletleri ( ütü – mutfak – robotu – blender vs)
  • Buzdolapları (Tüm marka modeller için)

Olarak özetlenebileceğimiz tüm hizmetlerimiz için firmamızın telefonlarını arayabilir ve destek isteyebilirsiniz. Bunun yanı sıra adresinizde onarımı mümkün olmayan cihazlarınızı servisimize alıyoruz ve en kısa süre içerisinde gerekli çalışmaları yaparak tekrar adresinize bırakıyoruz. Ayrıca cihazınızın ihtiyacı bulunması halinde yedek parça değişimi ancak sizin onayınız ile mümkün olmaktadır. Dolayısıyla kaliteli ve orijinal yedek parça kullanan servisimiz sizlerden onay almadan hiçbir şekilde yedek parça değişimine gitmez. Lütfen profesyonel şartlarda gerçekleştirmiş olduğumuz bakım, montaj ve onarım çalışmaları için beyaz eşya teknik servis telefonlarımıza veya whatsapp hattımıza ulaşınız. Sizleri yanıtlamaktan büyük mutluluk duyarız efendim. Esenlikler diliyoruz.