bosch-teknik-servis

Dünyaca ünlü Alman teknolojisinin kaliteyle harmanlanarak kullanıma sunulduğu Bosch beyaz eşyalar pek çok evin gözdesi durumundadır. Her ne kadar kaliteli olsa da zamanın verdiği yıpranmışlıkla ortaya çıkan arızalar ve bakım onarım ihtiyaçları olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Bosch beyaz eşya teknik servis olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan arıza ve bakım ihtiyaçlarında web sitemizde bulunan telefondan bize ulaşarak servis hizmeti istemelisiniz. Sonraki süreçte uzman personelimiz adresinize gelip sizi sorun ile ilgili bilgilendirecektir. Sorunun çözümünde yedek parça değişimine ihtiyaç varsa fiyat ve garanti konusunda sizi bilgilendirdikten sonra isteğiniz doğrultusunda değişimleri yapmaktayız. Arıza adresinizde çözülecekse orada tamiri yapıyor, eğer adresinizde çözülemeyecek büyüklükte ise cihazı servisimiz alıp orada beyaz eşyanızın tamir sürecini başlatıyoruz. Hatırlatmakta fayda gördüğümüz bir hususta değiştirdiğimiz yedek parçalar garantili olup yaptığımız tamir işlemleri de garantimiz kapsamındadır.

Bosch Teknik Servis Olarak Her zaman Hizmet Vermeye Hazırız

Alanında uzmanlaşmış personelimiz size destek vermek için bir telefon kadar yakındır. Cihazlarınızı uzman olmayan kişilerin müdahalesi ile telafisi imkansız arızalara neden olacağından haftanın her günü 7/24 bizi aramaktan çekinmeyin. Yıllardır Bosch teknik servis olarak edindiğimiz tecrübelerle sizlere hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Bundan dolayı herhangi bir durumda ortaya çıkan sorunlarla ilgili servisimizi arayıp bilgi ve fiyat teklifleri alınız.

Beyaz Eşya Servisi Olarak Hizmetlerimiz

Servisimizde bilinen tüm marka beyaz eşyalara teknik servis hizmeti vermekteyiz. Bunlar;

  • Arçelik beyaz eşyalar
  • Beko beyaz eşyalar,
  • Profilo beyaz eşyalar,
  • Samsung beyaz eşyalar
  • Elektrikli süpürgeler,
  • Küçük ev aletleri

Diğer bilinen tüm marka modelde beyaz eşyalara profesyonel hizmet vermekteyiz. Bunların yanında buzdolabı, çamaşır makinesi veya bulaşık makinesini değiştireceğiniz zaman eskisini uygun fiyata almaktayız. İhtiyaçların doğrultusunda 2. El; çamaşır makinesi, buzdolabı ve bulaşık makinesi satışlarımızda mevcuttur. Elektrikli süpürge yedek parça hizmetlerimizde mevcuttur. Aradığınız tüm modellerde elektrikli süpürge torba ve borularını satmaktayız.

Bosch teknik servis olarak hizmetlerimizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkürlerimizi sunuyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Arayın kaliteyi hissedip rahat edin.