Espiye Beyaz Eşya Teknik Servisi

Espiye Beyaz Eşya Servisi

Espiye ilçesinde beyaz eşya teknik servisi olarak hızlı ve ekonomik çözümler ile sizlere hizmet vermekteyiz. Özdemir soğutmada verdiğimiz Espiye beyaz eşya teknik servisi olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışmalarımızı yapmaktayız. Bizi aradığınız andan itibaren sizi bilgilendirip gerekli ekipmanla beraber yerinde beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yerinde hizmet mümkün olmadığı zamanlarda beyaz eşyanızı alıp servisimize götürüyor ve en uygun hizmeti veriyoruz. Zamanında sizlere eşyalarınızı teslim ederek mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Tüm marka model beyaz eşyalarınız için tamir ve teknik servisi hizmeti vermekteyiz. Arçelik, Beko, Vestel, Profilo, Bosch ve piyasada bulunan tüm marka modellerde beyaz eşyalarınızın tamiri için bizi arayabilirsiniz.

Gerek buzdolabı gerekse çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalarınızın tamir süreçlerinde hızlılığa önem vererek yaşam kalitenizi artırıyoruz. Buzdolabı, çamaşır makinesi tamirlerinin yanı sıra elektrikli süpürge tamiri ve yedek parça hizmetlerimizle de yanınızdayız.

Garantisi bitmiş buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalarınıza uygun fiyatlarda yedek parça temini yapıp tamir hizmeti vermenin yanında isteğiniz halinde ikinci el olarak satın alarak eşyalarınızın çöpe gitmesini engelliyoruz.

Sizlerde pek çok memnun müşterimiz arasında yerinizi almak için Espiye beyaz eşya teknik servisi hizmetlerimizden faydalanmalısınız. Haftanın her günü 7/24 bizleri arayabilir ve beyaz eşya teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
WhatsApp'tan Yazın