kurutma makinesi teknik servis

Ev hanımlarının en büyük yardımcılarından çamaşır makinelerinin yanı sıra kurutma makineleri de üstlendikleri görevler nedeniyle vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Eğer sizlerde kurutma makinesi teknik servis kapsamında bir araştırma yapıyorsanız web sayfamız aradığınız adres efendim. Çünkü uzun yıllardır bu cihazların bakım ve onarım işlemlerini profesyonel düzeyde gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimizden yararlanmak için tek yapmanız gereken web sayfamızda bulunan iletişim seçenekleri üzerinden yetkililerimize ulaşmak olacaktır. Sonrasında eğer sorununuz adresinizde çözülecek bir problem ise teknik ekibimiz cihazınıza bulunduğu yerde müdahale ediyor. Ancak cihazınızdaki sorun adreste çözülemeyecek durumda ise servisimize getirerek gerekli işlemleri yapıyoruz.

Kurutma Makinesi Servisi Olarak Uzun Yıllardır Hizmetinizdeyiz

İzin verirseniz bu noktada önemli bir hatırlatma yaparak konumuza devam edelim. Kurutma makinesi servisi olarak uzun yıllardır hizmet veren kuruluşunuzun dışında cihazınıza üçüncü kişilerin müdahalesine lütfen izin vermeyiniz. Çünkü servisimizin personeli bu cihazlar üzerine eğitim almış ve konusunun uzmanı kişilerden oluşur. Dolayısıyla cihazı tanımayan ve bilgisi olmayan kişiler tarafından gerçekleştirilen müdahalelerden kaçınılması gerekir. Aksi takdirde cihazınızda onarılması imkânsız pahalı arızaların meydana gelmesi kaçınılmazdır. Bu kısa hatırlatma ardından dilerseniz konumuza kaldığımız yerden devam edelim. Cihazınızda eğer yedek parça değişimine ihtiyaç bulunuyorsa bu değişim mutlaka sizin bilgilendirilmeniz sonrasında gerçekleşiyor. Bu nedenle cihazınızda gerçekleşecek yedek parça değişimi öncesinde sizlere fiyat ve kalite yönünden mutlaka bilgilendirme yapıyoruz. Bunun yanı sıra yedek parça değişimi yine garanti kapsamı çerçevesinde sunulan bir hizmet olduğu için sorunun devam etmesi durumunda herhangi bir ücret ödenmeden tekrar değişim sağlandığı unutulmamalıdır.

Beyaz Eşya Servisi Bakım ve Onarım Sitemizi Yakından Takip Ediniz

Elbette konsept bir beyaz eşya servisi olarak pek çok farklı markanın değişik cihazlarına müdahale edebiliyoruz. Dolayısıyla cihazınızın markasının herhangi bir önemi bulunmaksızın servisimizi arayarak profesyonel destek talep edebilirsiniz. Sözgelimi çamaşır makinesi, buzdolabı veya bu cihaz bir bulaşık makinesi olabilir efendim. Ayrıca elektrikli süpürge ve küçük ev aletleri noktasında da yine servisimizden destek talep edebileceğinizi lütfen unutmayınız. Lütfen başta kurutma makinesi teknik servis çerçevesindeki hizmetlerimiz olmak üzere sormak veya danışmak istediğiniz her konuda 7/24 açık bulundurduğumuz müşteri destek hattımızı arayınız. Sizlere yardımcı olmak üzere telefonlarımızın başında olacağız. Esenlikler diliyoruz