samsung-teknik-servis

Teknolojinin ve kalitenin bir araya geldiği Samsung beyaz eşyaların kullanımı tüm Türkiye’de yaygınlaşmaya başlamıştır. Bu sebeple kullanım sırasında gerek yanlış işlem yapma gerekse yıpranmanın verdiği aşınmalardan dolayı bakım ve onarım ihtiyaçları ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi durumlarda hızlı bir şekilde Samsung beyaz eşya teknik servisimize ulaşabilir hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Samsung beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan arıza durumlarında hemen web sitemizde bulunan telefondan bizi arayarak servis hizmeti talep etmelisiniz. Sonrasında uzman personelimiz adresinize gelip yerinde cihazınızı görüyor ve yapılacaklar hakkında sizi bilgilendiriyoruz. Arıza yada bakım hizmeti adresinizde yapılacak şekilde ise hemen orada sizin onayınızı alarak işlemleri yapıyoruz. Sorun adresinizde çözülemeyecek boyutta ise servisimize getirip orada tamir sürecini başlatıyoruz. Parça değişimi gerekiyorsa size bilgi verip yine onayınız ile işlemleri yapıyoruz. Değiştirdiğimiz parçalar ve yaptığımız işlemler garantilidir.

Samsung Beyaz Eşya Teknik Servis Olarak Telefonlarımız Hep Açık

Uzman personelimiz 7/24 ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz. Bize telefon etmekten çekinmeyin. Yıllardır Samsung beyaz eşya teknik servis olarak Tirebolu ve Espiye’de bu alanda edindiğimiz tecrübeler ve deneyimlerle siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Hatırlatmakta fayda gördüğümüz önemli bir husus bulunmaktadır. Cihazlarınıza uzman olmayan kişilerin müdahale etmelerini engelleyin ki telafisi imkansız arızalara sebebiyet vermesinler.

Beyaz Eşya Servisi Olarak 7/24 Hizmetinizdeyiz

Servisimizde her marka model beyaz eşya tamir ve bakımı yapılmaktadır. Bu markaları aşağıda sizler için sıraladık

  • Bosh beyaz eşyalar,
  • Arçelik beyaz eşyalar,
  • Beko beyaz eşyalar,
  • Profilo beyaz eşyalar,
  • Samsung beyaz eşyalar
  • Elektrikli süpürgeler,
  • Küçük ev aletleri

Bunların yanında piyasada buluna diğer tüm marka model beyaz eşyalar için profesyonel teknik servis hizmeti vermekteyiz. Yine ihtiyaçlarınız doğrultusunda 2. El beyaz eşyalar satmakta ve eskimiş beyaz eşyalarınızı uygun fiyatlara sizden almaktayız. Nakliye işlemleri bize aittir. Yine elektrikli süpürgeleriniz için ihtiyaç duyduğunuz yedek parçalarda mevcuttur. Bilinen tüm modellerde elektrikli süpürge torba ve borularını satmaktayız.

Samsung beyaz eşya teknik servis olarak bizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Sizlere bir telefon kadar yakınız, arayın hizmetlerimizden rahatça faydalanın.