Tirebolu Beko Özel Teknik Servis

Beyaz eşyalar bir evin olmazsa olmazları arasındadır. Aniden çıkan bir arıza durumunda evin tüm düzeni alt üst olabilmektedir. Bu gibi durumlarda Tirebolu Beko özel teknik servis olarak şehir içi veya köy fark etmeksizin bulunduğunuz adrese gelerek gerekli olan tamir ve bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Bizi aradıktan sonra size randevu verip o saatte adresinize gelmekteyiz. Beyaz eşyalarınızdaki arıza adresinizde giderilecek türden ise orada onarım işlemini yapmaktayız. Arıza çok daha büyük ve adresinizde giderilebilecek türden değilse eşyanızı servise almaktayız. Servisimizde gerekli incelemelerden sonra parça değişimi ihtiyacı varsa sizi bilgilendirip fiyat ve işlem konusunda anlaştıktan sonra işlemlere başlıyoruz. Değiştirdiğimiz parçalar garantimiz altındadır.

Tirebolu ve köylerinde oturuyorsanız Beko marka beyaz eşyalarınız için 7/24 teknik servis hizmetimiz mevcuttur. Web sitemizde bulunan telefondan bizi aradıktan sonra randevu saatinde adresinize gelip tamir ve bakım işlemleriniz yapmaktayız. Çözülemeyecek arıza yoktur mantığı ile hareket eden servisimiz size en uygun maliyetli hizmeti verecektir.

Özdemir soğutma olarak uzun yıllardır Tirebolu Beko Özel teknik servisi hizmetlerimizden yararlanan pek çok memnun müşterimiz arasında yerinizi almak için bizi hemen arayın. Uygun fiyatlı hizmetlerimizden faydalanın.

Beyaz eşyanızı yenileyecekseniz ve eskisini de ikinci el olarak satmak isterseniz değerinde eşyalarınızı almaktayız. Ya da tam tersi olarak yeni bir beyaz eşya yerine Tirebolu ikinci el beyaz eşya servisi olarak 6 ay garantili cihazlarımız mevcuttur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
WhatsApp'tan Yazın