Tirebolu Beyaz Eşya Teknik Servisi

Tirebolu Beyaz Eşya Servisi

Verdiğimiz beyaz eşya teknik servis hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en önde tutarak başladık. Müşterilerimizin Tirebolu beyaz eşya teknik servisi arayışlarında tüm marka ve modellerde beyaz eşya tamir desteğimiz mevcuttur. Marka ve model ayırt etmeksizin yedek parça desteği de vermekteyiz. Beyaz eşyanız tamir gereksinimi veya bakım ihtiyacı duyduğunda profesyonel ve hızlı çözüm arayışlarınızda evinize gelip sorununuzu tespit ederek ekonomik çözüm önerilerimiz ile bütçe dostu beyaz eşya teknik servisiyiz.

Sadece Tirebolu merkezde değil köylere de gelerek beyaz eşyanızı imkan varsa yerinde, imkan yoksa servisimize götürüp tamir etmekteyiz. Yaptığımız beyaz eşya tamiri ve parça değişimleri garantimiz altında olup aynı arıza ile tekrar karşılaşmamanız için sizi bilgilendirmekteyiz. Tüm bunların yanında elektrikli ev aletleriniz de bozulduğunda da servis olarak marka model ayırt etmeksizin siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Beyaz eşyalar çok uzun ömürlü olmasına karşın bazı durumlarda garanti kapsamında işlem görmemektedirler. Bu durumda ekonomik beyaz eşya tamiri arayanlara da garanti kapsamını bozmayacak şekilde destek vermekteyiz.

Hizmetlerimiz arasında Tirebolu’da elektrik süpürgesi tamiri ve yedek parça desteği de sunmaktayız; toz torbası, süpürme başlığı ve süpürme borusunun kırılması sonucunda ortaya çıkan yeni boru ihtiyacında da yedek parçalarımız ile yanınızdayız.

Garantisi dolmuş beyaz eşyalarda yetkili servisin verdiği yüksek fiyatlara bakarak beyaz eşyanızı çöpe atmayın. Bizi arayın ve en ekonomik beyaz eşya teknik servisi ile tanışın.

Özdemir Soğutma olarak Tirebolu 2’nci el beyaz eşya alım ve satışı da yapmaktayız. Bize gelerek ömrünü tamamlamış beyaz eşyalarınız için ekonominize katkı sağlayacak fiyatları vermekteyiz. İstediğiniz 2’nci el beyaz eşya isteklerinize de 6 ay garantili modellerimize göz atabilirsiniz.

Sizler de pek çok memnun müşterimiz arasında yerinizi almak için iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Tirebolu beyaz eşya tamir ve servisi konusundaki profesyonel hizmetlerimizden faydalanmak için 7/24 haftanın her günü arayıp bilgi alabilirsiniz.

Tirebolu Beyaz Eşya Teknik Servisi” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hemen Arayın
WhatsApp'tan Yazın