Tirebolu Buzdolabı Teknik Servisi

Tirebolu Buzdolabı Teknik Servisi

Aniden ortaya çıkan buzdolabı arızalarında yiyeceklerimizin bozulmaması için hızlı bir şekilde tamir edilmesi gerekmektedir. Bu durumda aradığınız Tirebolu buzdolabı teknik servisi Özdemir Soğutma’dır. En ekonomik ve hızlı buzdolabı tamiri yapan firmalardan bir tanesiyiz. 7/24 haftanın her günü arayabilir ve buzdolabı teknik servisimizden yararlanabilirsiniz. Bizi aramanızdan sonra size randevu veriyor ve belirttiğimiz saatte arızalı buzdolabının bulunduğu yere gelip sizlere arıza konusunda bilgi vermekteyiz. Arızalar yerinde tamir edilebilir durumda ise tamir işlemini hemen o an yapıyoruz. Arızanın yerinde tamiri mümkün değil ise servisimize götürüp kısa zamanda buzdolabının tamirini yapıyoruz. Buzdolabınızın tamiri için parça değişimi gerekir ise size fiyat ve işlem konusunda ayrıntılı bilgi vererek sonuçlandırıyoruz.

Markası modeli farketmeksizin bilinen bütün markalara buzdolabı tamir hizmeti vermekteyiz. Piyasada en bilindik markalar olan Beko, Arçelik, Bosch, Profilo buzdolaplarının parçaları kolay temin edilir olduğundan arızalar hızlı giderilse de diğer az bulunur markalaar bazı durumlarda yedek parçalar kolay bulunur olmadığından tamir süresi uzayabilmektedir.

Özdemir Soğutma olarak 2. El buzdolabı da satışımız olmakla beraber 6 ay garanti veriyor ve ücretsi olarak evinize gelip kurulumunu yapıyoruz. Eğer buzdolabınızı değiştirmeyi düşünüyor ve eskisini ne yapacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın gelip en uygun fiyatlarla sizden almaktayız.

Pekçok memnun müşterimiz arasında sizde yerinizi almak için web sitemizde bulunan telefon numarasından bize ulaşabilir ve kısa sürede Tirebolu buzdolabı teknik servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Hemen Arayın
WhatsApp'tan Yazın